ФЛОРЕНЦІЯ

  • Виробник: VIT
  • Габаритні розміри:2265*1070
  • Спальне місце:1950*1350
  • Механізм трансформації: Космолат

Опис:

Лаконічна і водночас екстравагантна модель Флоренція – це саме та деталь інтер’єру, яка як ніщо інше підкреслить індивідуальність господаря. За уявною простотою і незграбністю форм, криється справжня родзинка вашої вітальні. Строгі контури моделі Флоренція, дозволять вписати диван в будь-який інтер’єр, від класичного, до модерністського. При цьому диван буде однаково виграшно виглядати як у великому залі заміського будинку, так і в малогабаритній міській квартирі. Зручна полиця, яка є продовженням боковини, напевно припаде до душі любителям комфортного відпочинку, які звикли все тримати під рукою. Використовувати полку дивана можна для самих різних цілей, а в ящику, прихованому під нею, зручно зберігати постільна білизну.

Модель Флоренція має два посадочні місця, спинка кожного з яких представляє собою зручну прямокутну подушку. Під сидінням дивана ховається механізм трансформації Космолат 140, який легко і швидко перетворює Флоренцію в просторе і рівне спальне місце для гостей. Ви можете вибрати і варіант меблів без спального місця. У цьому випадку, під сидіннями дивана, замість механізму, буде знаходитися просторий короб для речей.

Модель Флоренція виготовлена ​​з дотриманням усіх сучасних вимог і норм. Матеріали, використовувані в роботі над диваном, відповідають вимогам ГОСТ 19917-93 і є абсолютно безпечними і гіпоалергенними.

Спальне місце: механізм трансформації Космолат 140, пінополіуретан середньої жорсткості марки ST +3038, синтепон, тканина.

Подушки сидіння: пінополіуретан марки HS, з поліпшеними експлуатаційними характеристиками.

Подушки спинки: філфайбер (силіконізовані гранули).

Короб для білизни під сидіннями і полицею: ламіноване ДСП.

Декор: шпон натурального дерева.

Модель Флоренція – відмінний диван, що поєднує в собі найсучасніші матеріали, відмінну якість і чудовий дизайн.

Механізм трансформації: Космолат.