НЕАПОЛЬ

  • Виробник: VIT
  • Габаритні розміри: 2180*1080
  • Спальне місце:1950*1450
  • Механізм трансформації:Седафлекс

Опис:

Модель «Неаполь» – це ідеальне поєднання класичних форм елітних меблів з сучасними технологіями і матеріалами. Дизайн «Неаполя» настільки універсальний, що як диван, так і крісло можна представити у абсолютно будь-якому приміщенні: від приймальні офісу великої компанії, до вітальні в сучасній квартирі. Форма дивана і крісел сприяє відпочинку: ергономіка спинки і боковин ідеально продумана і здатна забезпечити комфорт людині будь-якого росту і комплекції, тому користуватися моделлю «Неаполь» просто і приємно.

Диван «Неаполь» є справжнім втіленням мрії про затишок і повноцінний відпочинок. Сидіння дивана розраховане на трьох осіб, які можуть розміститися з повним комфортом і при цьому не будуть одне одному заважати. Крім цього, під сидінням приховано зручне спальне місце для двох. Посилений металевий каркас механізму «Седафлекс» і пружинний матрац забезпечать Вам комфортне місце для сну.

Але модель «Неаполь» – це не тільки чудовий тримісний диван, але і зручний диван-кут, комфортне крісло і функціональне  крісло-реклайнер.Крісло-реклайнер  володіє 3-ма неймовірно зручними положеннями для відпочинку:

Підняте положення – звичайне крісло, кут нахилу спинки близько 100 °, підставка під ноги повністю прибрана.

TV положення – трохи відхилена спинка (близько 110 °) і піднята підставка для ніг, що дуже зручно для перегляду телевізора.

Релакс положення – повністю розкладене крісло, спинка відхилена на 135-145 °, для зручності сидіння також змінює власний кут, підставка для ніг повністю піднімається. Положення ідеальне для нетривалого відпочинку, релаксації.

Модель «Неаполь» – це меблі високої якості, тому при їхньому створенні використані кращі сучасні матеріали. Всі компоненти диванів і крісел повністю відповідають вимогам ГОСТ 16371 і ГОСТ 19917 і безпечні для дорослих, дітей і домашніх тварин.

Наповнення подушок спинки: філфайбер (силіконізовані гранули).

Наповнення подушок сидіння: Пінополіуретан марки HS – підвищений комфорт і довговічність.

Короб для білизни (Д3 + уг + Д1 і крісло):

короб для білизни виконаний з ламінованого ДСП

Модель «Неаполь» – це сучасні м’які меблі, в яких поєднуються ексклюзивний дизайн елітної продукції з надійністю і практичністю сучасних меблевих технологій. Вибравши саме цю модель, Ви напевно залишитеся задоволені покупкою і зможете насолоджуватися нею довгі роки.