РІЧМОНД

  • Виробник: VIT
  • Габаритні розміри: 2220*1000
  • Спальне місце:1950*1450
  • Механізм трансформації: Седафлекс/Космолат

Опис:

Незвичайна і елегантна, модель «Річмонд» стане справжньою прикрасою вашого житла і чудовим оазисом відпочинку у світі повсякденних турбот. Кутовий диван та крісло «Річмонд» можуть бути використані не тільки в житловому інтер’єрі, але і в приймальні солідного офісу або кабінеті керівника. Об’ємні деталі «Річмонда» розташовують до відпочинку, при цьому ретельно продумана ергономіка спинки і сидіння забезпечить максимально комфортне положення для людини будь-якого росту.

Модель випускається з двома сучасними механізмами трансформації: «космолат» і «седафлекс». «Космолат» – це механізм в три складання, так званого гостьового типу. Він не призначений для постійного застосування, але може дуже стати в нагоді, якщо у вас в будинку гості. Складається «космолат» з дерев’яних ламелей і комплектується поролоновим матрацом товщиною 6 см. «Седафлекс» – це механізм гостьового типу, що відкривається в два етапи. Відмінною особливістю механізму «седафлекс» є посилений металевий каркас, металева сітка на спальному місці і пружинний матрац висотою 12 сантиметрів. Також модель доступна в офісному виконанні, без механізму трансформації.

Сидіння: пружини типу «змійка», пінополіуретан підвищеної м’якості марки HS 3530, силіконізірованний синтепон, тканина.

Подушки: філфайбер (силіконізовані гранули).

В даній моделі застосовується деревина твердих порід (ясен). Модель декорована вставками з фарбованого МДФ і має опори з натурального дерева, покриті спеціальним міцним лаком.

Всі меблі, вироблені меблевою компанією «ViT», відповідають  ГОСТ 19917-93 «Меблі для сидіння і лежання».