СІДНЕЙ

  • Виробник:VIT
  • Габаритні розміри:2200*1050
  • Спальне місце:1900*1700
  • Механізм трансформації: Виїзний механізм

Опис:

Модель «Сідней» Д3 на три посадочні місця – це чудова система м’яких меблів, що складається з кутового дивана, дивана на два місця, дивана на три місця, двох великих кутів різного типу, крісла і м’якого пуфа. Використовуючи перераховані модулі, можна створювати самі різні комплекти, з урахуванням особливостей приміщення і потреб власника. Відмінно продуманий класичний дизайн моделі органічно впишеться як у вітальню житлової квартири, так і в офісне приміщення.

У конструкції дивана передбачений простий і дуже надійний механізм викочування трансформації, який може бути використаний для повсякденного сну. Коліщатка висувної частини механізму покриті гумою, тому пошкодження вашій підлозі не загрожує. Ми спеціально застосували коліщатка збільшеного діаметру, щоб викочувальну частину можна було легко переміщати навіть по килимовому покриттю. Для того, щоб зробити каркас меблів і спальне місце максимально міцним, несучі частини виготовлені з дерева твердих порід (ясена).

Сучасні матеріали, використовувані для виготовлення моделі «Сідней», пройшли сувору перевірку і сертифікацію. Тому меблі визнані повністю безпечними як для людей, так і для домашніх тварин. При виготовленні меблів «Сідней» використовувалися:

Спальне місце: пружини “змійка”, войлок, пінополіуретан середньої жорсткості марки ST 3038, синтепон, тканина.

Подушки сидіння: пінополіуретан марки HS 3530, силіконізований синтепон.

Подушки спинки: філфайбер.

Короб для білизни: ламінований ДСП (тільки в кутовій комплектації і крісельній частині).