Детальна інформація про магазин Меблі Room

Про нас


 

МЕБЛІ-room – це команда професіоналів,що спроможна на вищому рівні виконати замовлення будь-якої складності.

Розпочали свою діяльність в 2011 році. До сьогодення в кожен виріб вкладаємо частинку своєї душі. Для нас це не просто чергова кухня, шафа-купе чи вітальня, а виплеканий виріб, в який вкладено безмежний труд багатьох людей. Найвищою нагородою для нас є щирі посмішки наших клієнтів. З впевненістю можу сказати, що кожен наш замовник являється не просто клієнтом, а хорошим товаришем та другом МЕБЛІ- room.

Якість наших робіт підтверджується великим переліком виконаних замовлень та постійним потоком нових. Замовивши один раз, Ви прийдете до нас знову. Вашому вишуканому смаку відповідають наші меблі.

Створіть неймовірну атмосферу тепла,затишку та розкоші разом з нами.

МЕБЛІ-room, вкладаємо душу в меблі…

Відгуки

Natalia Kutsenko

Замовляла в Mebli-room шафу-купе. Дуже задоволена роботою і результатом. Якісні матеріали. Вразило те, що взагалі не було жодного посторонього, хімічного запаху, як зазвичай буває, коли в квартирі встановлюють нові меблі.
І звичайно відкритість і терпіння Лесі і Ярослава, заслуговують окремих слів вдячності.
Не часто когось рекомендую, бо досить прискіплива клієнтка, але тут без жодного сумніву, можу відверто і щиро порадити Mebli-room.

Ірина Гамкало

Рекомендую!!! Дуже суперовий магазин, працівники професіонали своєї справи! Всі меблі додому замовляємо в них. Ви не пошкодуєте , якщо оберете їх !

Nazar Kurnyk

Відмінний сервіс. Як то кажуть “все для клієнта”! Дуже задоволені співпрацею з Лесею та Ярославом. Великий вибір матеріалів, все покажуть і пояснять.