Helvetia

Helvetia


Якими мають бути ідеальні меблі? Притягуючі, як швейцарський шоколад. Актуальними, як швейцарський годинник. Надійними, як швейцарський банк. І – доступними, як швейцарська якість від Helvetia … по польській ціні!

Польська фабрика меблів Helvetia, розташована в містечку Верушов Лодзинського воєводства, входить до складу швейцарського холдингу IMSGroup, що є своєрідною гарантією грунтовного підходу до якості продукції, що випускається. Більше 20 років фахівці Helvetia розробляють актуальні моделі корпусних меблів для спалень і віталень, а також різні варіанти шаф, стінок, гардеробів і дрібних домашніх меблів. Виробництво, що займає 9,5 тисячі квадратних метрів загальної площі, оснащене найсучаснішим обладнанням, що дозволяє фабриці своєчасно реагувати на останні тенденції меблевого ринку – і задовольняти змінений попит у відповідності з новітніми технологіями.

Основним матеріалом для виготовлення корпусів є ДСП посиленої товщини (18 мм), оброблена за допомогою ламінування або каширування (шляхом нанесення спеціальної плівки під високим тиском). Використовується фурнітура німецького або польського виробництва, що забезпечує підвищений комфорт і довговічність в експлуатації. Багато елементів оснащуються оригінальним галогеновим підсвічуванням, яке дозволяє вигідно відтінити дизайн меблів, зробивши їх активною частиною інтер’єру навіть у темний час доби. Що ж, хіба Ваш смак не заслуговує постійного підкреслення – незалежно від положення стрілок на годиннику?

А завдяки нашому магазину меблі фабрики Helvetia стануть ще більш доступними для Вас – в будь-який час дня і ночі!