Voyage | Меблі в Івано-Франківську на замовлення - каталог та ціни на меблі

Voyage

Дві колірні гами, для хлопчика та дівчинки.

Опис:

VOYAGE – це нова дитяча кімната від ТМ «Аква Родос». Бездоганний дизайн, м’які і приємні кольори кімнат для хлопчика і дівчинки занурять дитину в атмосферу романтики і подорожей. У такій кімнаті буде приємно відпочивати, мріяти і отримувати нові знання про світ.

При виробництві нових колекцій на фабриці компанії «Аква Родос» були використані екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров’я дітей, що підтверджено європейськими сертифікатами. Меблі зручні, приємні на дотик. Завдяки фурнітурі «Blum» і «Hettich» дверцята ящиків закриваються і відкриваються плавно та безшумно.

Окремої уваги заслуговує ліжко, яке представляє собою повноцінне спальне місце навіть для дорослої людини. Висувна ніша для білизни та іграшок може послужити додатковим ліжком – її розміри дозволяють вільно вмістити ще один матрац.

Всі речі дитини вільно розмістяться в дитячій VOYAGE, так як меблі чудово спроектовані нашими дизайнерами.

Для одягу передбачена шафа, яку ви можете підібрати до інтер’єру дитячої, залежно від розміру – трьохдверна (1289 мм у довжину), або ж дводверна (999 мм), а також комод з трьома відділеннями. У колекції також доступні дві шафи-пенали – це пенал зі скляною галереєю і відкритою полицею, а також пенал з дерев’яними дверима. В них вдало помістяться особисті речі дитини і звичайно-ж іграшки.

Зручна тумба має два відділення, і буде прекрасним місцем для розташування нічної лампи.

Також VOYAGE дозволить дбайливим батькам прекрасно обладнати робоче місце в дитячій кімнаті. У колекцію входить великий стіл з тумбою (1300 мм), навісна полиця для зошитів та інших навчальних приналежностей, а також книжкова шафа.

Переваги:

· Унікальний фасад, виготовлений з екологічно чистої італійської плити «Cleaf» з глибокою текстурою дерева і абсолютною екологічністю.

· Корпус з високоякісного ДСП австрійського виробника «Egger».

· Травмобезпечні ручки «Poliplast» (Італія).

· Комфорт у використанні завдяки висококласної фурнітурі «Blum» і «Hettich».

· Широкий модельний ряд дозволить створювати різні інтер’єри за вашим смаком.

Матеріали:

· Фасад – матеріал з глибокою структурою дерева компанії «Cleaf» (Італія).

· Корпус – ДСП «Egger» (Австрія), колір небесно-блакитний для хлопчика і ніжно-рожевий для дівчинки.

· Кромка «Rehau» (Німеччина).

· Ручки «Poliplast» (Італія).

· Фурнітура «Blum» и «Hettich».